Astăzi, primarul orașului Titu, Laurențiu Costache, a participat la festivitatea de închidere a anului școlar 2025-2026 de la Liceul Teoretic „I.C. Vissarion” Titu.
Îi felicit pe toți elevii pentru rezultatele obținute, pentru munca depusă și pentru ambiția de a deveni mai buni în fiecare zi. Felicitări și corpului profesoral, care prin profesionalism, răbdare și dedicare contribuie zi de zi la formarea acestor tineri și la obținerea unor rezultate deosebite.
Felicit conducerea liceului pentru managementul performant și pentru preocuparea permanentă față de dezvoltarea actului educațional și a condițiilor oferite elevilor.
Un gând de apreciere și mulțumire se îndreaptă către oamenii de afaceri din orașul nostru, care au ales să susțină performanța și au răspuns afirmativ inițiativei de premiere a elevilor calificați la fazele naționale ale olimpiadelor școlare, precum și a șefilor de promoție și a absolvenților care au încheiat anul școlar cu media 10.
Avem copii extraordinari, avem profesori extraordinari iar Titu are și va avea un viitor frumos!







