La finalul acestui an școlar, primarul orașului Titu, Laurențiu Costache, a participat la festivitățile de premiere și de încheiere a cursurilor organizate la Școala Gimnazială „Pictor Nicolae Grigorescu” Titu și la Școala Gimnazială Nr. 2 Titu-Târg.
Îi felicit pe toți elevii pentru munca depusă, pentru rezultatele obținute și pentru ambiția de a merge mereu mai departe. Fiecare reușită este construită prin efort, perseverență și dorința de a învăța.
Felicitări profesorilor pentru implicare, răbdare și dedicarea cu care contribuie, zi de zi, la formarea generațiilor viitoare, dar și părinților, care le-au fost copiilor sprijin și încurajare pe tot parcursul anului.







