25 iun. 2026
Ultima ora
Home / Actualitate / Targoviste: Canicula, nu si in autobuzele Primariei

Targoviste: Canicula, nu si in autobuzele Primariei

Caniculă, dar nu și în autobuzele Primăriei Târgoviște!
Primarul municipiului Targoviste, Daniel Cristian Stan, a verificat condițiile de călătorie, iar în situația în care afară temperatura se apropie de 35 de grade, în autobuze temperatura este de aproximativ 20-22 de grade, chiar dacă stațiile sunt destul de dese.
Recomand folosirea transportului public local!.

Autor Florent MOCANU

Lasa un comentariu